Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením

Ahoj,

prosil bych o pomoc. Svojí přítelkyni jsem přeinstaloval windowsy xpčka a zřejmě se asi vymazaly ovladače. Po pokusu o připojení k netu normálním zkříženým kabelem se nezobrazilo žádné připojení k místní síťi a nic to neudělalo... Když jsem se pokusil naintalovat ovladač k wifi soupravě tak se naistalo vše, dokonce mi to našlo příslušné síťě, ale při připojování jakoby to vždycky kleklo(odpojilo) a samo se zase snažilo připojit. Asi správné ovladače k síťovce, nebo motherdesk, fakt nevím... Prosím o pomoc:)

posílám údaje o počítači:
Název základní desky Asus K8U-X
Síťový adaptér Ralink RT2500 Wireless LAN Card - to je asi ten, co jsem naintaloval

síťovou kartu jsem v údajích nenašel vůbec, je možné, že není nainstalovaná?

Moc děkuju za každou odpověď, prošel jsem toho už hodně a zničeho jsem nebyl chytřejší...

Když dáš pravym na tento počítač, dáš vlastnosti a tam správce zařízení, jsou tam nějaký zařízení co jsou většinou seřazený nahoře a maj u sebe takovej vykřičník?

Ale to je blbost když se to k tomu netu připojí, nebo spíš když ty sítě tam máš ...

Já si myslim že spíš bude problém s IP adresou, nemáš jí předdefinovanou od poskytovatele internetu? Pokud jo tak si musíš zjistit jaká je a zadat jí ručně do vlastností ...

Mají tam otazník. Je tam síťový adaptér ethernet, ale aktualizovat ho nemůžu, protože nejsem připojený k netu...

Ip adresy předefinované nemá, protože se na jejich router připojím i já bezproblému a nic jsem nenastavoval... spíš mi příjde, jestli není naistalovaný ten síťový adaptér nebo nějaký ovladač...

Už je po problému, přítelkyně si k tomu sedla po 3/4 roce a ono to jelo. Vůbec nevím jakto, ale asi se wifi umoudřila a propojila se :) Hold i internet před ženskýma měkne :D Díky za pomoc a mějte se.

Můžete smazat :)