Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor HP L1940

Dobrý den.
Potřeboval by jsem poradit,než ho dám do servisu za drahé peníze.
Monitor se mi po chvilce nepravidelně sám od sebe vypíná a ihned opět spíná. Naskočí černá obrazovka, poté ihned naskočí, prosvítí okénko VGA input: Active,DVI: no input signal a jede dál. Toto se projevuje čím dál častěji.
Monitor je již po záruce.
Děkuji

Tak jsem monitor přenesl k jinému pc kde je používán ten samí monitor, napojil jsem ho i na jiné kabely a problém je stejný. Mám pocit, že se vypíná čím dále častěji.
Jinak děkuji za každou radu a než ho odnesu do opravy, vyzkouším vše dle vašich rad.