Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je rychlost internetu 1mb/s dostačující?

Dobrý den mám dotaz, chci zeptat někoho kdo tomu trochu rozumí zda je rychlost internetu 1mb/s dostačující pro např. prohlížení videa z internetu nebo pro běžné limitované stahování.Děkuji.
Změna předmětu, původně: internet (karel)

To je garantovaná rychlost nebo tam je nějaká agregace?

Tohle pochopils? Doba stažení závisí na rychlosti downloadu z konkrétního serveru. Pochopitelně načítání stránek bude při té tvoji rychlosti připojení pomalejší, když budeš zároveň něco stahovat.