Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nástroj pro klonování systému

Vážené auditorium,

poraďte prosím nějaký opravdu kvalitní nástroj na klonování systému. Potřebuji udělat identickou instalaci na 30 PC resp. 15+15.
Systém pro replikaci: Windows 7 CZE 64-bit + aplikační programy (Office, AV, RAR, utility, klienti IS atp.)
Všechny počítače budou zapojeny do Windows 2003 domény. Potřebuji mít možnost ruční změny SID/názvu počítače, ostatní síťové záležitosti (sdílené složky, mapované disky, instalované tiskárny) budou na všech stejné.
Prosím i o případná doporučení pro klonování z vlastní praxe. Naposledy jsem tuto činnost dělal před 5 lety pomocí Norton Ghosta na systém XP. Dnes je doba maličko dál.

Děkuji J.

Zadarmo Windows 7 /všechny programy/udržba/zálohování a obnovení/bitová kopie a vytvořit cd pro obnovu. Pokud bys tu kopii švihl na druhou část disku/druhej disk mělo by to jet.

Jinak ten acronics nebo sw od výrobce disku.

Klonoval bych to radši bez čísel a aktivoval až potom.