Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno šífrování WPA (IEEE 802.11b) Windows XP

Dobrý den.

Mám problém se připojit na W-XP na moji Wi-Fi,s notebooku které mají Visty a W7 není problém a ani moje HTC v pohodě.Ale s těma XP mi to nejde,karta podporuje IEEE 802.11b.Zkoušel jsem i stahnout aktualizaci od microsoftu na šifrování WPA ale píše mi to že to neni potřeba nainstalovat když už mám SP3.

Děkuji za rady.

Nejde len o to, ze wpa musi podporovat OS, wpa musi predovsetkym podporovat karta. Nakolko neuvadzas typ a jedna sa o beckovu verziu je velmi pravdepodobne, ze karta wpa proste nepodporuje. Takze mas smolu.
Uved typ, mozno je na webe vyrobcu aktualizacia fw s podporou wpa.

ale jo, uměly, všechno je jen otázka podpory driverů. Navíc zrovna Asusky s tím nemívaly problém, jen bylo třeba vyhodit SW od výrobce, nechat jen samostatný driver a použít widowsovský wireless asistant (takové to "nativní" modré okno s vyhledáváním sítí)