Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rušenie PC vs. Bluetooth

AK napr moje PC (doska Kaňon (Canyon) 916PEAL)komunikuje cez USB kluc MSI (podoba sa na 6967-takto oznaceny na webe) aked komunikujem cez BT napr s Mobilom tak v sluchadlach sa ozyva vyrazny brum... Podla mna to je nejake rušenie z dosky, ako sa da odstranit?

To je z toho, že máš nekvalitní desku s nekvalitní zvukovkou - indukují se v ní brumy a rušení z ostatních komponentů z desky.

Zajímavé třeba je, že doma mám 2 desky MSI a obě dvě mají zvukovky bez chyby. Viděl jsem jednu desku MSI (lepší model co stála 2,5x tolik ) a ta měla zvukovku naprosto hroznou, rovněž vydávala různé pazvuky.
Platí snad - čím dražší deska tím horší zvukovka na ní?

a co když by deska byla naopak míň zatížená ? když by máísto integrované zvukovky ve švábu hrála externí zvukovka8-) jestli to pc zamrzá tak je to spíš nekompatibilitou nebo závadou než tím že by to bylo víc zatížené.zatížený může být víc zdroj. nastav té grafice v biosu agp 4x často pomůže

Jasnovidec jako Mirek bohužel nejsem, ten sice umí poradit čím to je deskou jakou desku použít, zároveň pochválí svou sestavu ale jaksi zapomněl že mu v té sestavě hučí jak ve vodojemu nebo co thread.php

Zkus to nejdřív někde u jiného počítače jestli to není vlastnost toho mobilu blbnout když komunikuje se dvěma bt zařízeníma /jestli jsem dobře pochopil co s tím děláš/.Nějak si to rušení přes BT a nekvalitní desku a zvukovku nedovedu představit, kmitočty jsou od sebe dost daleko a přenos je myslím digitální.Co by do toho remcala zvukovka nevím každopádně ji můžeš skusit vytáhnout/odpojit v biosu/odpojit z ní kabely. Pokud by to dělala skutečně deska nebo nějaké kombinace tak pokud máš pc zavřený bokama tak s tím asi nic neuděláš. sázím to ale na ten telefon.