Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vypalovat

Zdravím, nejde mi vypalovat, zkoušel jsem různá DVD i CD i různé vypalovací programy a např. CDBurnerXP mi napíše:
V průběhu vypalování se vyskytla chyba......

(devInvalidAddreaaForWrite) Could not write to Disc (LBA: 32 Length: 32).
Invalid Address For Write. - 0x052102

Jak poznám, že vypalovačka už nevypaluje? Zkoušel jsem různá značková i neznačková média, díky za rady.

nepoznas.
musis udelat nejake pokusy a dobrat se k tomu.

napriklad: live CD linuxu a zkus neco vypalit v tom pro vylouceni chyby OS, vymena kabelu (SATA, IDE - podle toho co mas) k vypalovacce, vyjmuti mechaniky a ozkouseni v jinem PC, ...