Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekaji se mi online videa

Dobry den,nejak od zacatku tydne se mi sekaji vide na youtube,stream a z dalsich webu s online videami.Skousel jsem projet antivirisem-nic,CCleanarem-nic,skousel jsem Google Chrome(pouizam Firefox) nic-ve firefoxu vypnout ruzne doplnky nic...budu rad za kazdou radu.

Rychlost a kvalita připojení nejsou to samý. Dej si ping třeba na seznam. Přidej parametr -t a sleduj odezvu. (Do komandlajny napíšeš

ping www.seznam.cz -t

a budeš sledovat odezvy, ukončíš to stiskem Ctrl+C)
To se neumíš podívat do Správce úloh, co ti vytěžuje procesor? A nejen v klidu, ale i při přehrávání videa.
Zkus vypnout antivirus, pokud nějaký máš, může kontrolovat příchozí data a tím zdržovat. U antiviru jeden nikdy neví, občas si dělají co chtějí, jen ne to, co chce uživatel.

Adobe Reader X ale to je asi blbost

Je,nebo pleteš dvě věci dohromady.Adobe Reader čte pdf soubory na internetu a v pc,ale je to líný abdobe tak lepší je Foxit Reader bez podmínečně.
Update můžeš zkusit u Adobe Flash Player Active-x flash-player-msie
Ping se dává do startu,vypíšeš spustit nebo tam máš,do toho zkopíruješ nebo vypíšeš

ping www.seznam.cz -t

Enter ,budou se ti ukazovat odezvy.
Screen udělej