Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Office MSXML

Dobry den,
mam problem s officema ve kterych mi nejdou otvirat soubory.
kdyz se snazim otevrit soubor napise mi to tuto hlasku:

soubor normal nelze otevřít, protože došlo k potížím s jeho obsahem
aplikace word v normal zjistila nečitelný obsah. Chcete obsah dokumentu obnovit?Pokud zdroji dokumentu důvěřujete klepněte na tlačítko ano

dam ano a napise to:

tato funkce vyžaduje, aby byl správně nainstalovnám modul MSXML 5.0. spusťe instalační program a obnovte tuto část klepnutím na položku opravit

jenze nemam instalacni cedo. Da se s tim neco delat?
Mam office 2007 ceskou verzi a windows 7
předem moc děkuji

Ahoj, ten a samý problém řeším na MS Office 2003 Compatibility Pack pro formáty souborů aplikace Word, Excel a PowerPoint...nejdou mi otevřít soubory *.docx a hodí to hlášku: Soubor *.docx nelze otevřít, protože došlo k potížím s jeho obsahem. A v detailu to ještě hodí hlášku: Soubor je poškozen a nelze jej otevřít.