Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antiviry

cau ldii muže kompatibilne a nerušene fungovat superantispyware free edition a AVG ?? díky a pls nejáky stránky kde mužu bezepčne stahnou antiviry free
díky

dnešní pc mají přebytek výkonu, o to nejde. ale běžně se antivir montuje do kopírování souborů - tehdy při větším počtu testovaných souborů zpomaluje práci.
můžeš se zamyslet jak rizikově se sám chováš, jakého původu máš programy/hry v pc, jestli lezeš na net s právy správce, zda máš nebezpečné defaultní nastavení windows anebo rozumně zabezpečený pc včetně zakázaného autorun, zda používáš sw od autorů kteří preferují bezpečnost (microsoft mezi ně nikdy nepatřil) - pak uvidíš jestli potřebuješ trvale běžící=rezidentní antivir, anebo jen verzi na disku k občasné kontrole cizích médií, která ti nemusí běžet v paměti.
to samé s antispywarem.

edit: koukám že než to doklofu ... jdu radši ohřívat medovinu.