Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FF extensions - jaké používáte?

Georgij a jeho problémy s extensions mě inspirovaly k tomuto dotazu. Jaké používáte extensions ve Firefoxu a které z nich máte vyjímečně radi?

DOM Inspector
Talkback
Adblock - ten mě tehdy přesvědčil k používání FF
Fasterfox
GooglePreview
Mouse Gestures
StumbleUpon - nenahraditelný když už nevím co bych :-)
J2SE
Forecastfox
SessionSaver
Viamatic foXpose
ReloadEvery
Wizz RSS News Reader
Reveal
Screen grab! (anarchist, díky za tip ;-))
SwitchProxy - na NTB nutnost

Deer Park Alpha 2:

- Auto Copy 0.6.2: autocopy.mozdev.org
- Context Highlight 0.2: www.cusser.net
- CuteMenus - Crystal SVG 0.9.9.72: www.cutemenuproject.com
- Download Statusbar 0.9.4: downloadstatusbar.mozdev.org
- Fasterfox 1.0.3: fasterfox.mozdev.org
- Flashblock 1.5.1: flashblock.mozdev.org
- FlashGot 0.5.9.993: flashgot.net
- Formfiller 0.2: jbaldus.sixbit.org
- IE Tab 1.0.8.3: ietab.mozdev.org
- Image Zoom 0.2.3: imagezoom.yellowgorilla.net
- Linkification 1.2.4 beta (2006-02-27 10:25pm): firefox
- MR Tech Local Install 4.6: local_install
- Nuke Anything 0.2: mozilla
- PDF Download 0.6: firefox
- Popup Count 0.3.4: mozilla
- Screen grab! 0.8: screengrab
- Search Button 0.4.10: mozilla
- ShowIP 0.8.03: showip
- Super DragAndGo 0.2.4: morphis.eu.org
- Tab Mix Plus 0.3.0.5: tmp.garyr.net
- TargetAlert 0.8.9.7: targetalert
- Titlebar Tweaks 1.7.0: www.cosmicat.com
- Viamatic foXpose 0.3: firefox
- ViewSourceWith 0.0.7.91: viewsourcewith

pozeram, ze mas toho pozehnane a karel este viac. ja zas toho tolko nemam, lebo aktivne extensions znacne spomaluju ff, pretoze to nie je nativny kod. takze moje:
screen grab
adblock
add n edit cookies
web developer
greasemonkey
refspoof
user agent switcher
mouse gestures
DOM inspector
sessionsaver
//edit: ked sa nato tak pozeram, tak aj ja mam toho akosi vela. asi nastanu redukcie. :-p

To sice ano, leč musíš použít pravé myšítko, uložit odkaz jako atd.... A občas se mi při prohlížení webu toulá duch mimo a nekoukám dolů jestli má odkaz koncovku pdf. Pak na to klepnu levým a čekám než se stáhne xx MB něčeho co třeba ani nechci. Nakonec - chleba mi ten plugin nežere, takže...8-)

Na to aby FF neotvaral .pdf predsa nepotrebujes ziadnu extension ::)
Na FF (bez akychkolvek extensions) ides do Nastaveni "Downloads" - "Plugins" a kliknes na "pdf document" a vypnes ho. A nebude ti otvarat .pdf vo firefoxe ale bude sa pytat co s nim chces (ako pri inych suboroch).

Ja pouzivam FF na vsetko bez akychkolvek extensions (naco by mi boli).