Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový procesor?

Zdravím
Přemýšlím o novém procesoru, tak do 3tis., líbí se mi os Intelu e7500 s dvojjádrem( Product.aspx ) a teď mám jen Intel Celeron( Product.aspx ).
Procesor není špatný, dle mého názoru, ale háček je že celeron podporuje slot na procesory PLGA775 a e7500 LGA775, myslíte, že ten procesor bude sedět do mé zákl. desky? A jestli bude vůbec fungovat 32-bitovou verzi windowsu XP? Není na to potřeba 64-bitová verze?
Děkuji za radu

No menší háček je v tom, že nevím jak zjistit jakou mám zákl. desku. PC se mi rozebírat nechce a všelijaké papíry a návody už doma nejsou přítomny, protože počítač mám dobrých 7-8let a při stěhování, jsme tyto věci vyhazovali...

Ještě jedna otázka i když je toto téma už pár dní neaktivní tak:
Když si to budu kupovat, nemusím mít strach, že to nebude sedět do té "krabice" kde je zákl. deska, dvd mechanika atd? Abych si to nekoupil a nezjistil, že jsem si k tomu měl objednat i tu novou krabici

Tak to já vůbec netuším... Papíry nebo tak do toho nemám, jen je na tom napsáno "expert". Omlouvám se, ale vážne číslo nevím a na internetu vůbec netuším pod jakým heslem to mám vyhledávat. Jedině pokud by jste našli stránku od toho výrobce těch "krabic" tak mi to sem pošlete, podle fotky to poznám.(jedíné, co můžu dodat, tak že mi do toho sedí moje nynější zákl. deska, co jsem vám tu posílal, ale to asi každému dojde :-))

Jojo normální miditower, s tím napájením vůbec netuším, nejsem elektrikář, ale namontovat to tam by neměl být problém. Vyfotit to, to není problém, jen zespodu to budu muset asi odpojit od napájení, vytahnout to ze skříňky kde to mám a otočit to naležato.