Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem idealni netbook

Potreboval bych netbook. Chci, aby mel 10 palcu, ohromnou vydrz baterie a pokud mozno malou hmotnost... Vim, ze to k sobe asi moc nepasuje, ale mohl by mit i trosku vetsi vykon... Myslim aspon 250GB Hdd a 2GB ram... Na cene mi nezalezi, prosim, poradte mi... Me to pripada v tech eshopech vsechno na jedno...

Protože všechno to má v sobě Atom, což určuje výkon netbooku. Pokud vezmeš něco na platformně ION, tak budeš mít i lepší výkon grafiky, hlavně na přehrávání filmů. Skoro všechny mají výdrž do pěti hodin, RAM 2GB taky nic neobvyklýho, teď už jen hledej něco s patřičným diskem.
Displeje jsou taky prakticky stejný, všechny mají 1024x600. Možná natrefíš i na něco s malým displejem.
Na tvým místě bych vybíral něco z EEE od Asusu. Já mám EEE 901, starší model, ale stačí mi. Jen klávesnice je menší, psát všemi deseti se na tom prostě nedá, je to pro dvouprsťáky.

Něco si přečti tady, je tam dalších pár postřehů:
http://pc.poradna.net/q/view/586058-asus-eee-pc-12 01nl-dobra-volba-na-cesty