Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa noveho PC

caute chlapi nedavno som tu chcel updatnut moj pc ale kedze je to ush podla niektorych tu stara sopa rozhodol som sa pre toto:

4jadrový AMD AthlonII 640 3000MHz
Doska: ASROCK ALIVEXFIRE-ESATA3.0
RAM: 3x2 GB DDR2 800MHz, spolu 6GB RAM
grafická karta: NVidia GT240 1GB DDR5
pevný disk: WD 640GB SATA2, 64MB cache
opt.mechanika: DVD napaľovačka LG, SATA
skrinka: EuroCase čierna + 400W EuroCase

Proč kupovat DDR2, když tu jsou novější a levnější DDR3? Navíc 4GB bohatě stačí. A potřebuješ k tomu 64bit operační systém a taky desku s podporou AM3. Nač kupovat do novýho PC starý výběhový technologie?
Grafika je slabota.
Eurocase zdroje nejsou pověstné spolehlivostí a výkonem, který udávají. Dobrý zdroje za dobrou cenu dělá Seasonic.