Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem Facebooku

Děje se mi tohle: Já si přidám kamaráda a on mně má potvrdit a já už dlouho čekám na potvrzení přátelství na Facebooku a myslel jsem si že mně ignoroval, ale on mi pak řekl že se mu vůbec nic nikde nezobrazilo jakobych si ho vůbec nepřidal nebo píšu dvou mím přátelům a oni mi říkají že jim nic ode mně nechodí

FB se celkově poslední dobou chová divně. Např. mě to hlásilo při výmazu jednoho "přítele" vystižné "neznámá chyba" a nešel vymazat. Po několika pokusech se to nakonec podařilo, ale přesto jsem měl i poté přístup do jeho profilu jako přítel, ikdyž tam byla přidáná možnost "přidat přítele". Taky se mi rozhazuje grafika. Ale vše se tak nějak samo spraví po chvilce. Nyní zas FB nejde, pingování v pořádku.

Můžeš zklusit jiný prohližeč, případně vymazat tempy.