Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje levná inkoustovka s bílým inkoustem?

Ahoj, marně hledám inkoustovou tiskárnu s bílým inkoustem pro firemní využití, která by nestála balík. Zatím jsem našel jen velkoformátovku Mimaki CJV-30, Brother GT-782, Azon TexPro a Epson WT7900. Ceny hodně přes 100000. Není něco levnějšího? Dík za tipy.

No představ si, že to blbost není, používá se to např. na potisk tmavého textilu. Ale jak už jsem psal, je to záležitost tak 150 tisíc a víc. Proto hledám něco levnějšího. Potřebuju to do firmy pro potisk fólií atp...