Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nabijeni notebooku

Zdravím, mám noteboo značky Packard bell a typ EasyNote LM, mám problém s nabíjením - celý týden nebyl notebook používán tak jsem ho dala nabít, hodinu jako vždy se nabíjel, já jsem ho odpojila a teď se tam pořád píše že má je 10% a je napájen ze sítě, ale nenabíjí se. Když ho zapojím, nesvítí ani to světýlko který se vždycky rozsvěcovalo když se nabíjel. Co mám dělat? Děkuju za radu.

Ne, šlo mi o to, zdali po onom "nabití", které se projevuje stavem na ukazateli 10 % je reálných - tzn. když odpojíš ze sítě, zdali opravdu bude výdrž odpovídající nabití onoho stavu 10 % nebo vydrží jako při dřívějším plném nabití, tedy řekněme třeba na 100 %.

ne, dnes jsem se na diodu nedívala. Dala jsem ho nabíjet,odešla sem tak na hodinu - celou dobu byl na nabíječce, přišla jsem odpojila jsem ho a stav byl 10% - znova jsem ho zapojila a už nic. Nic se pravděpodobně nedělo ani předtím ale nedošlo mi se kouknout na kolik % je nabitý:(

Jde mi o to, zdali jde jen o chybu ukazatele (ukazuje jen 10 %, ale je třeba ve skutečnosti baterie nabita) - což zjistíš mj. dle reálné výdrže bez sítě - pojede oněch jen např. 10 minut a vypne se nebo pojede dvě hodiny, to jsi nenapsala. Pokud se přihlásí o připojení adaptéru nebo sám vypne, zkus znovu nabíjet - uvidíš.

Vyber tu baterku, strc tam len nabijacku, zapni. Zapne sa? Ak ano tak sa zapne aj ked bude baterka uplne vybita.
Inac packard bell je srot takze sa neni co divit. Ale treba skusit ten NB uplne vypnut t.j. vybrat aj z nabijacky a aj vybrat baterku, na 10minut nech sa resetne controller ktory triadi to nabijanie, potom strc baterku, pockaj 10 sekund, potom strc nabijacku, a sleduj diodu nabijania. Zasvieti sa po par sekundach? Ak ano tak ho nechaj nabijat. Ak nie tak skus baterku uplne vybit a ked ani potom nebude nabijat tak mozes reklamovat (baterka alebo notebook je potom v prdeli, alebo mozu byt blbe/zaspinene kontakty na baterku apod)