Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Co je to monitor?

Prosím o radu narazil jsem na internetu na slovo monitor a nevím co to je. Prej že se na něco mám podívat na monitoru, vážně si s tím nevím rady.:-(

kájo
bagře
karle K
stano.vaf
inkouste
bertine
hhhajtaure
jergusi
otocere
pavpe123
honzo.kol
dominiku-kotouci

Nepokoušej, prosím, mou trpělivost. Uvědom si, že zabíráš místo lidem, kteří pomoc opravdu potřebují. Ještě jednou a jdeš od válu. Lock. (mif)