Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virus v subore nvsvc32.exe

Potrebujem prosim pomoc s odstranenim virusu v subore nvsvc32.exe - je na notebooku kamosky, ktora je v zahranici, mam k nemu pristup len cez TeamViewer.

Zistil som zatial ze je to sucast Windows, takze to nemozem zmazat, pokusim sa pouzit obnovu systemu, ale aj tam to moze byt uz infikovane, ako ma dalej postupovat?

Viac info zistim ak bude treba, zatial viem ze je tam Windows 7.

Dakujem.

Zdravim, dnes jsem se setkal s kompem u ktereho firewall Kerio začal tento soubor blokovat s hlaskou "POKUS O PRUNIK"
Ve správci systemu jsem tento proces nasilne ukoncil, hlaska od Keria sla konecne odkliknout aniz by vyskocila znovu, a WIN XP slapaly nadale bez jakychkoliv problemu.
Vypada to ze jde opravdu o nejakou infekci, pokusim se soubor prepsat a uvidime co to udela