Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim poradte, aku hodnotu ma dana zostava?

Dobry den, uz dlhsiu dobu nesledujem ceny pocitacovych zostav a komponentov, tak by som bol velmi rad, keby ste mi poradili, ci ma nasledujuca zostava hodnotu 260€. Mam zaujem o kupu tejto zostavy:CPU AMD Atlon II X3 435 (AM3) 2,9GHz True Triple-Core Design,1,5 MB Total Cache
RAM DDR3 4GB 1066MHz PATRIOT Kit2x2GB
HDD 250GB SAMSUNG 5400RPM,SATAII/300
MB ASUS M4A77T AM3,AMD770,4xDIMM Dual-Ch. DDR3 1800 OC,1xPClex16,Gb LAN,EPU
ATX Miditower TRACER INSPIRE TRO-753 PFC 450W
VGA 1GB DDR3 EAH5450 ASUS, PCI express 2.1 DDR3 1GB, DVI,HDMI
DVD RW SAMSUNG SH-S223L SATA
win 7 ultimate
Klavesnica,mys

Dakujem za pomoc

DDR grafiky ta nemusi vobec zaujimat, doska s tym nema nic spolocne. Mozes tam dat aj grafiku s DDR10.
Ci je X1600 lepsia? Obe su slabiny takze to asi vyjde na stejno. Ta novsia aspon ma nove shadery takze novsie hry aspon spustis aj ked 3D pohyb bude v style asi ako diapozitivy :) (so starou by si ani nespustil)