Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno převod z MOV do AVI

Dobrý večer. Chci si sestřihat MOV videa z foťáku v Sony Vegas Movie Studio HD 10. Ten je striktně odmítá, proto se pokouším je nejdříve převést s minimální ztrátou kvality do něčeho, nad čím Vegas nebude ohrnovat nos.. Jako nejlepší se zatím jeví kontejner AVI s kodekem M-JPEG a zvukem WAV. Tohle už Vegas přijme. Problém je v tom, že video se trhá. A to poměrně dost, vypadá to, jako by každou sekundu vypadlo hned několik snímků. Nevím proč, snímkovou frekvenci jsem zachoval z originálu tj. 30 fps. Pro převod používám program SUPER. Dávám sem screen z programu a info o orig. videu. Věděl by někdo co s tím?

Tak nakonec stačilo doinstalovat quicktime a Vegas už poslušně importuje MOV video. Aby do tě husa drcla.. To mě mohlo napadnout dřív.. :-[ Každopádně dík za rady. O převodu mezi kontejnery bez překódování videa jsem dosud nevěděl, určitě to někdy využiju.