Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem placení na PayPalu

Zdravím. Mám takový problém. Chtěl bych zaplatit tohle a4n1b5.png ale nemám kreditku ani paypal, takže mám dotaz jestli mi může někdo, kdo má kreditku převést peníze na paypal co si založím a jestli ten paypal může existovat bez toho aniž by se na něj vázala nějaká kreditní karta. A ještě jestli přes ten formulář jde zaplatit i když nemám kartu ani paypal ale jen bych vyplnil to vlevo atd i když kreditka má zablokované platby do zahraničí.

Díky za rady :)

Dobře už to mám zjištěné. Ale ještě se naskytly dvě otázky. V Paypalu jsem se díval jak dobít účet ale mají tam nějak dlouhé číslo účtu "00000000818809262700". co s tím? A nevadí, že PayPal ma jméno na mě a kamarádova kreditka na jeho jméno?