Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr Wifi karty do PC

Zdravím . Chci přejít na win 7 jelikož mám nový PC ale má stará wifi karta mi to nedovolí , jelikož nepodporuje win7 a tudíž se nemůžu připojit k internetu.Internet máme od sousedů .Je to vysokorychlostní internet a používáme k tomu wifi. Tak se tedy ptám , jakou wifi kartu do toho koupit , aby podporovala win7 64bit . Děkuji

Staré krámy 18€ - 500Kč
Nové krámy 30€ - 900Kč

ako som ti napísal temer rovnaká cena, ibaže tá škatula nezaťažuje system + naviac máš ako bonus k dispozícii switch.

No ako chceš ... platíš si to sám