Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zapnout PC

Dobrý den, koupil jsem základní desku přes aukro AsRock K7VT4A Pro, po zapojení desky jsem chtěl pc zapnout, ale rozsvítilo se mi jen kontrolka že je PC zapnuto(zelená ledka) ale to je všechno, nevíte někdo čím to může být že to nejede?

takže dělá to furt to samé, svítí zelená LED casu, po přijení HDD taky HDD LED která bohužel svítí furt, jinak zdroj, paměti, grafiku jsem měnil za 100% funknčí, a bez změny, takže je to mezi procesorem a základkou, základní deska je asrock-k7vt4a-31556 , nemá žádné vypuklé kondenzátory, procesor je AMD 2500+ , fakt už nevím čím by to mohlo být :( ...

Myslím že tread už je dostatočne dlhý a je načase upriamiť pozornosť na fakt, ktorý doteraz diskutujúci zrejme zámerne nezvýraznili, a totižto na pôvod dosky. Azda aj preto aby dali tazateli nádej, nádej že neurobil tú nešťastnú vec, totižto kúpil na Aukre dosku od nečestného predajcu, mierneho to označenia podvodníka.