Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Web úložiště

Ahojte. Mám přání možná trochu mimo mísu. Potřeboval bych ukládat a sdílet svá data přes nějaké šikovné webové úložiště. Kapacita není důležitá, ale neměla by být menší než 2 GB. Veledůležitá je pro mě automatická synchronizace s vybraným adresářem v PC. Služba by měla být zdarma a pokud možno by úložiště nemělo zaniknout, nepřihlásím-li se k němu jedinkrát třebas i deset let.
Dík za tipy.

Díky všem za tipy. Klíčenka je, obávám se, dost nespolehlivá. Potřebuji jen pár giga prostoru pro svá nejdůležitější data. Ať se s PC, resp. s HDD stane cokoliv, tahle data budou v bezpečí. Nejsou nijak tajná. Hodnotu mají jen pro mě.