Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pevny disk po starte Windows 7 stale pracuje...

Priblizne pol roka mam na notebooku windows 7 home premium 64-bit. V poslednej dobe mi po starte systemu disk stale pracuje a neda sa dokopy nic robit, ledka pre disk stale svieti, neblika, ale stale svieti. V task manageri vytayenie cpu a ram je ok. Zacalo sa to diat asi pre 2 tyzdnami, potom to bolo ok a dnes rano opat. Uz od pol 8 mi ten disk stale pracuje, aj ked ho skoro vobec nepocujem, ale na pocitaci nemozem nic robit. Hladal som nieco na nete a tam som nasiel, ze by to mohli robit sluzby windows searching a superfetch, nieco take. Chcem sa spytat, ci sa z vas uz niekto s tymto problemom nahodou nestretol...

Takze uz som prisiel na to co to robi. Je to .pst subor v outlooku 2007. Pravdepodobne je velmi poskodeny. Akonahle ho chcem skopirovat inam, tak disk zacne velmi pracovat, ledka stale svieti a pocitac sa neda pouzivat. Hned po starte sa mi spusta aj outlook. Ked som vypol outlook po spusteni, tak pocitac nabehol, aj ked stale mu to trva, priblizne 5-10 min, ale potom sa da normalne pouzivat, neviem, mozno je vadny disk. Len teraz mi ide o to ako zachranit ten pst subor. Sice mam zalohu spred mesiaca, ale rad by som mal aj tie mesacne maily. Dany subor v ramci tej istej diskovej particie mozem lubovolne presuvat, ale skopirovat ho niekam a nasledne napr. skusit opravit ho scanpst.exe je nemozne, akonahle ho dam opravit, pocitac je hotovy, ledka disku stale svieti. Neviete mi poradit co s tym? Resp. mi aj odporucit nejaky vyborny nastroj na opravu disku? Ak by sa mi ho podarilo zachranit, este cely disk sformatujem a ked stale nepojde ako predtym, dam to na reklamaciu.