Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OpenVPN v domácí síti

zdravím,

chci si vyzkoušet práci s certifikáty a OpenVPN, nastavování, generování certifikátů atd atd.
podaří se mi to rozchodit na OS Windows XP(server i klient) když to bude v domácí síti?
nainstaluju na jeden počítač server, na druhý klienta, bude mi to chodit, nebo tím že je to v domácí síti to "půjde" vždy

mám s tím zatím nulové zkušenosti, jen to chci vyzkoušet, tak ať vím jestli to vůbec půjde

díky
sso

Nechapem otazku

bude mi to chodit, nebo tím že je to v domácí síti to "půjde" vždy

ked nainstalujes na jeden PC server a na druhy PC klient tak by to samozrejme ist malo, na lokalnej aj na nelokalnej, za predpokladu ze to ziaden router ani firewall nebude blokovat.

Ved si to vyskusaj a ked bude problem tak napis jaky je problem.

myslel jsem to tak, ze v domaci siti napr. ping mezi sebou funguje "vzdy",
tak jestli budu schopen overit funkconst openvpn, nebo jestli ty pocitace na sebe uvidi pokazde proto ze to je v mistni siti nezavisle na tom jestli jede nebo nejede openvpn