Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém ve spojení Panasonicu FZ38 s PC

Dobrý den. Prosím o radu s tímto problémem. Koupil jsem si fotoaparát Panasonic FZ38, po připojení k PC a zvolení ve foťáku PC (usb režim) , mi Windows hlásí: nalezen nový hardware - instalace se nezdařila - hardware nebude pracovat správně (v průzkumníku foťák není). Spojení s PC lze jen v režimu PIC Bridge (PTP), takto dostanu fota do Windows. Jde o to, že nedostanu videa a přes tento režim do PhotoStudio HD edition a fota automaticky do Zoneru. Našel jsem na stránkách Microsoftu, že je foťák podporován ve win7. Děkuji za rady.
Windows 7 home, 64bit
4G RAM
Athlon II X2 245
ATI Radeon 4670
ASUS M4A785D-M PRO

Ja by som to vyskusal na inom PC, najlepsie s Win XP 32 bit a mozno potom aj reklamoval.

Inak teraz mi nejde citacka tak ako ma a tak som bol nuteny pouzit kabel - fotak rovnakej znacky a je to ovela pomalsie, hlavne vytvaranie miniatur, ked som to mal cez kartu tak to islo ovela rychlejsie.

Ja by som kabel ani neriesil, urcite odporucam citacku, aj za par Eur, internu alebo externu, podla moznosti, je to rychlejsie, ziadne kable...

Dalsie, menej pohodlne riesenie, microSD karta, adapter a microSD USB citacka, potom vybrat kartu z adaptera, dat do USB citacky a je to.

System mu zariadenie praveze spravne NEzdetekoval, keby to detekoval spravne ako USB mass storage tak mu to nemohlo napisat ze nema ovladac. Chyba moze byt aj v kabelazi aj v prednom USB konektore, a aj vo fotaku. Treba sa uistit ze je nastaveny ten PC mod a prip. aj restartovat fotak (vypnut odpojit uplne baterku a pockat par minut apod).
Samozrejme moze mat aj rozdrbane Windows (tak ze tam instaloval nejake obskurne mass storage ovladace a nasledne tam pustil nejaky rozosieraci Cleaner), to overi tak ze skusit nejaky USB stick ze ci mu ho zdetekuje, prip. skusit fotak v live linuxe.