Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero7 - nejde odinstalovat

Porebuju odinstalovat nero7 a dat novejsi verzi, ale porad mi to pise ze to nejde odinstalovat... nechapu. A kdyz chcu nainstalovat tu new verzi pise to ze uz to tam je... nejaka blbost. PLS PORADNE JAK TO ODINSTALOVAT.
Zmena predmetu, pôvodne: Nero7 (los)

tak přesně je tam nový DirectX 11 ve W7,ale Nero 6 7 8 běhá na straších verzích Direct-x.Problém je v tom,že DirectX 11 už neobsahuje některé částí ze starších verzích DirectX.Proto se stává,že na Windows 7 nejde nainstalovat Nero 6,7,8 jako mě,šlo až Nero 9.Musel jsem o tom číst nebo jsem měl problém s odinstalací Nero 7,vyloženě zakořeněnej horor kterej jde vyčistit pouze a jenom s http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Ne ro-Clean-Tool-Bundle.shtml. Nero 7 se ani nedoinstalovalo a proto byl problém ho teda i odinstalovat /havárie knihovny/ psalo. Nero 8 se instaloval do ztracena.Až Nero 9 jede normálně na Windows 7.To ale bylo u mě Windows 7 64 bit
Kdyby tam byli blbosti i to se může stát:puff:

no nic proti ale mám takoví tušení že directX jsou všechny kompabilní se staršími verze mi takže na novích jedou aplikace ze starých dx

jo a já mám přesně nero 7 essential jak píše brtník je možné že jestli máš nějaky to home že si to s win 7 ale neni to directem, ale nero = vypalovací programy né multimediální centrum

Tak jsem si kvůli tobě udělal na pc s w7_HP_64 zálohu, a zkusil. Výsledek - mantáš broskvoviny. Nero 7.11.6 Ultimate (legální) jede jak z praku. Žádné neočekávané události, vše korektní. Napadá mě, že máš nějakou karibskou verzi, která není až tak kompatibilní...