Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polity tlacitko klavesnice

Hoj, polil sem si klavesnicu omylem, vodou jenom, ovsem nejspis to schytalo tlacitko [prvni v abecede]. Je sance ze to nejak spravim?
Změna předmětu, původně: Polity tlocitko kluvesnice
Dovolil jsem si opravit text, aby byl čitelný (tazateli nepíše "A" tak to nahrazoval jinými samohláskami)
(DWarf) (DWarf)

no pisu klavesnici na obrazovce, xD no ne znicehonic prestala jit complet cela klavesnice a zacal PC pipat, restart pc nepomohl. no mam vytahat vsecky tlacitka? levy ctrl uz mam vytazeny asi 2 mesice neumim ho nasadit zpatky :-) PIsU TO HODINU a NaRaz MI KLAVESKA JDE!!!!!! TEDa nektere klavesy nejdou.