Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě grafické karty ATI Sapphire HD 6850

Zdravím všechny ajťáky, chtěl bych se jen zeptat jestli s touto grafikou:

http://www.pixmania.cz/cz/cz/8011800/art/sapphire- technology/radeon-hd-6850-toxic-1-gb.html?srcid=74 86&Partenaire=Miton&CodePromo=oui&aftrack=TWpNd016 czNOemcxOzEyOTE2NjAyNTc7

Nebude problém do této základovky:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8M1WY000R9D

Podle mě asi nebude že jo? Díky za odpověď.

nebude, PCI-X 16 tam je, ale ked verim, ze by si nasiel aj lepsiu dosku - hladaj chipset AMD 870 (asus,msi,gigabyte) aj s USB3. (alebo amd 880/890 - ale tam uz budu ceny vyssie).

Co sa tyka karty, vybral si si fajn, ALE:
pre 2 mesiacmi som si prave z PIXMANIE objednal radeon 6870 - v tej dobe bezkonkurencna cena....karta vydrzala 3 dni a od vtedy bojujem denno-denne s PIXMANIOU aby mi vybavili reklamaciu podla zakona.
Vysledok = PIXMANIA nikdy viac, nepoucil som sa na cudzich chybach, ty mas aspon sancu.