Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Orcad navrh soucastky

Dobry den,
potřeboval bych prosím poradit jak v programu orcad navrhnout potenciometr ktery je v jednom pouzdre ale ve schematu je obsazen dvakrat takze by ta soucastka mela obsahovat dve casti.
Predem moc dekuji za pomoc

Ja jsem teda schopny ten potenciometr nakraslit...vyčetl jsem (snad teda správně), že by se součástka měla navrhovat jako heterogeneous a 2 části (parts per pkg) jenze když jsi takovou součástku nakreslím a pak ji vkládám do schématu tak první část (část A) se zobrazí normálně ale druhá část (část B) se vůbec nezobrazí součástka jen popisky.
fa2ad0fa29