Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení k jinému WiFi

Dobrý den,
mám Windows 7, notebook e-machines E525. Ať dělám o dělám, ať zatrhávám všechny možné kolonky centru sítí, nemohu se u kamarádky a třeba ani ve škole připojit k WiFi. Kolonka, která udává připojení, má název PŘIPOJENO, ale je u něj trojúhelníček s vykřičníkem a na internet se nedostanu. Druhý notebook mě zjistí v síti, ale nemám přístup k internetu.
Prosím, pokud víte co s tím, poraďte...Předem děkuju za odpověď.

ať zatrhávám všechny možné kolonky

No ano, aj Sazka fuguje na podobnom princípe, zaškrtáš kolonky, prebehne "taháni" a Ty si pozrieš či si vyhral alebo nie.

Aj tu je to tak a vieš aj výsledok:

" Litujeme váš tip nebyl vylosován - nevyhrávate a nejste připojen "

ten je na fotce výyše a pak nevím, protože se mi už 3x restartoval notas...:-( a šifrování je wpa2 a mám to nastavené jako jiný notas, který se normálně připojí. Prostě to vypadá tak, že v síti jsem, ale připojení k internetu není. a píše to neznámá síť, což nevím proč...

OMG ipconfig vypis bude predsa iny po tej zmene IP na automaticky, tak ho snad musis urobit znova.
Ked je tam WPA2 sifrovanie tak za prve musis nastavit spravne kluc pre tu siet, a za druhe je mozne ze nejaky stary kram WiFi karta nevie WPA2 alebo nemas vo Win potrebny servicepack, mozes skusit na test vypnut zabezpecenie routera, ale podla tvojych reakcii radsej na router nesahaj.

kdo ty w7 instaloval?

ve vlastnostech wifikarty je nastavený jaký region/country? ten druhý notebook vypisuje, že wifi vysílá na kterém kanálu?

připojuješ se přes originální dialogové okno bezdrátových sítí ve windows, nebo přes speciální utilitku čínského výrobce wifikarty?

edit: blond? foto please :)