Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anonymizer

Dobrej. Mam dotaz. Neznate nekdo nejaky anonymizer ktery by byl freeware a nebyl online. Pri nejhorsim bych prosil i o navrhy shareware atd... Mame totiž ve škole předmět SOFTWARE je to dvou hodinovka a praci mam většinou hotovou za pul hodky a většina stranek je tam blokla tak bych si chtel prinyst nejaky ten anonymizer abych se nenudil. Dik moc

Zkus si tam nainstalovat emulátor Javy a na to použij mobilní Java aplikaci Opera mini. Pokud se nemýlím, tak ta se připojuje na servery Opery, který upravují internetový stránky na mobilní formát. Pokud tedy nejsou i tyto servery na blacklistu.
Nevýhodou bude, že to vypadá jak v mobilním telefonu, tedy nejde tam provozovat všechno, např. streamovaná videa a pod.