Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boujou 4.0 MatchMoving

Cca chtěl bych udělat video z Call of Duty 4,použil jsem cl_avidemo 240 a ve virtualdub Framerate 240 a Haffuy Codec
vložil jsem do boujou udělal Track Feratures,a Camera solve,vyznačil jsem si body kde bude text a v geometry dodělal,dal jsem save do 3ds max,
neudělal jsem někde chybu ?
a jak mam pokračovat v 3ds max ?
Podle VideoCopilot jsem se nevyznal.

Nevadí.... Síce neviem "ktorá bije" :-) Ale ak prezradíš čoho chceš na koniec dosiahnúť, možno sa tu niekto nájde a poradí Ti...

Ak chceš len toto:

chtěl bych udělat video z Call of Duty 4

www.fraps.com

Nerozumiem načo tie ďalšie programy? 3ds Max ? Načo ? Chceš si to video nejak "vymodelovať" - nechápem...