Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záruka

dobrý den, chtěla bych se zeptat co znamena tahle věta: 3letá služba ProSupport pro koncové uživatele a služba Next Business Day On-Site. PC mám po záruce a dodatek k tomu bylo toto. Děkuji předem!

Záruka pravděpodobně znamenala, "servisní zásah následující pracovní den u zákazníka" (?). Jistě to bude přesně popsáno v záručních listech, obchodních a záručních podmínkách či na internetu výrobce PC.

Je-li po záruce, je to všechno už ale jedno...

Jestli tou zárukou máte na mysli 3 roky po koupi, tak už je to jedno a veškeré opravy si musíte zařídit v servisu na vlastní náklady. Jinak Next Business Day On-Site (NBDS) znamená, že oprava případné poruchy započne přímo u Vás další pracovní den po nahlášení na nějaké help lince Dell (u běžných záruk posíláte zařízení do nějakého určeného servisu a čekáte až se Vám vrátí). Více asi na stránkách firmy nebo v nějakých papírových podmínkách.