Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP Deskjet F4100 series nefunguje

Dobrý den, prosím o pomoc. Kdyz jsem chtela tisknout, netisklo to nic, vymenila jsem kazetu. Ted opet netiskne zadany dokument, mam uz 2 dokumenty ve fronte a ono to vzdycky vytiskne jen ten dokument o zarovnani kazet, uz aspon 3x(vzdycky po zapnuti tisk.), ale dokument do skoly, ktery je ve fronte netiskne vubec. Kdyz otevru software k tiskarne, je tam „Zařízení HP Deskjet F4100 series je odpojeno“, ale je pripojena. Barva tam je. Preinstalovani je nejmin na trictvrte hodiny, ale asi to bude jedine reseni, jenze se pokazila cd romka v notebooku – nenacita takze to tezko preinstaluju, jiny pocitac doma nemame. Prosim nenapada nekoho neco? Dekuji

vytiskne to testovaciu stranku a tu oscanujes, z toho oscanovaneho predsa ta tlaciaren zisti ze jak ma tie kazety zarovnat (= kalibrovat). Bez toho predsa tlaciaren nevie ze jak nepresne su tie tvoje kazety vyrobene a o kolko stotin milimetra ich ma korigovat a na ktoru stranu.
Postupuj podla navodu k tlaciarni.

Nainstalovala jsem full driver z internetu, tiskarna skenuje, ale kdyz poslu tisk z pocitace tak to netiskne za zadnou cenu... mam dokumenty ve fronte jenom. A taky jsem vlozila kazetu, zarovnala, naskenovala, ale naskenovani se nezdarilo mi to hlasi.. ale nevim kde mam najit odkaz na to vytisknuti stranky zase... ale myslim si ze to nebude zarovnanim, ono to i kdyz bylo zarovnane, tak se dokumenty hromadily ve fronte a netisklo to:(
491491problém tiskárna.jpg

Nerozpoznalo to žádné potíže: 58c9e3c91a
Jenže ono to prosttě nic netiskne! Dala jsem zkušební stránnku tisknout a taky jen projel bílý papír jak u ostatních tisků z wordu, o které jsem se pokoušela...
Tiskárnu jsem přeinstalovala, stáhla jsem HP Deskjet Full Feature Software and Drivers ze stránky http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategor y?os=2093&lc=en&cc=us&dlc=en&sw_lang&product=31775 66#N216 Když jsem to instalovala, začalo to ukazovat že jsou tam problémy s ovladačem, ale mám to přece z orig.stránky hp, typ tiskárny a systém windows jsem zadala správný, při instalaci jsem postupovala normálně, tak proč tohle? Je to prostě nainstalované, ale ukázalo to na konci instalace neúspěšná...ale jinak ty programy jsou nainstalovány, a když dám tisknout něco klasicky z wordu tak jen projede bílý papír tiskárnou a nic nevytiskne! Čím to je, Poraďte prosím... Děkuji

Uz jsem k 4x odinstalovala a znovu nainstalovala tiskarnu, taky vycistila ccleanerem a odinstalovavala jsem to uninstalem pro jistotu, ale pro nainstalovani porad stejne problemy, viz ty uploadovane screeny...
Je mozne ze bude problem v tom ze tomu delaji potize stazene ovladace z internetu? Nainstalovala bych to totiz z prilozeneho cd, jenze s jednim notebookem a v nem pokazenou cd-rom to neni jaksika mozne.. a uz nevim co, potrebuju tisknout do skoly hory dokumentu....