Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto OT: Hádanka :-)

Uhádnite kto to može byť :
- starší človek, špárajúci sa v kontajneri vedľa luxusnej reštaurácie.:-D:>:

[mod]Vyřešeno zamčeno (made by Zarniwúp). Kupodivu zahradník to nebyl :-) (Kráťa)[/mod]

Mistni nabob, an hleda zuby, neprozretelne odlozene pri konzumaci pudingu na prazdny talir po hlavnim chodu. Talir byl promptne odnesen cisnikem, hajicim timto dobrou povest exkluzivni restaurace. Kucharuv pacholek /ci myval nadobi/ svrhnul zbyly obsah do humusky, koncici nutne v kontosi za pubem... That's all, folks... :-D