Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s Hdd

Ahoj mám takový veliký problém. Mám na hardisku nainstalovany program Intel matrix storage console a Smart. A ten mi hlásí že mám problém s hdd. a vždicky po zapnutí pc mi naskočí něco anglicky že mám asi vymazat cely hdd. Ale nějak nevím jak a vůbec co mám kdyžtak udělat aby mi to šlo nepomáhá ani reinstal windowsu. Vůbec si s tim nevím rady a nechce se mi to dávat doopravny když by si za to učtovali 2000 kč. Zkoušel sem kontrolu ale nic neodhalila. pls poradte

Ked ti BIOS pise Smart error tak to znamena ze ten harddisk ma uz problemy a treba ho vymenit. Disk sa neda opravit, len kupit novy disk a stary vyhodit (alebo ak je v zaruke tak ho treba reklamovat, predtym si ale z neho vykopiruj vsetky svoje data, lebo na novom alebo vyreklamovanom disku samozrejme ziadne data nebudu)
P.S. intel matrix s tym nesuvisi.