Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Integrovaný grafická karta pro PC - má význam nebo raději připlatit?

Dobrý den,
čeká mne koupě stolního pc a bude jen na kancelářskou práci a možná sledování filmů. Má význam si připlatit a koupit nějakou levnější grafiku a nebo bohatě stačí integrovaná? Pokud stačí, jakou použít? S integrovanou ATI nebo GeForce? Jen tak namátkou mi padla do oka tahle:

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450 8M1WY2OI10VW

Mnohé díky.

Pokud nevadí zatím nechybějící USB 3.0 a relativně zbytečná SATA 6Gb/s tak je to jedna z nejvíc nadupaných desek v této hladině a vybavení. I kdybys tam grafiku posléze přidal chybu podle mě neuděláš. Pokud to však budeš chtít v budoucnu rozšiřovat uvědom si že je to minatx deska a po přidání grafiky máš teoreticky jediný slot na přídavnou kartu (např. tv tuner).

Ještě jeden dotaz k této desce resp integrované grafice. Bude mi stačit pro bezproblémový chod s 22" s rozličením 1920 x 1080? Známý mě totiž strašil, že to bude problém a že si mám koupit něco od ATI...