Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde psat pismena s hacky a carky

Zdravim, Win XP profesional 32 bit. Klavesnici to neni zkousel jsem to i s jinou.
Kdyz chci napsat pismeno s hackem napriklad ť, musim se shiftem stisknout tu klavesu vedle "backspace" a pak pismeno.
Problem nastava v tom, ze kdyz podrzim shift a stisknu tu klavesu na hacek, napise se okamzite 2x hacek, ( ˇˇ ) Takze neni mozne napsat pismeno s hackem, jak to napravim?

Zdravím,
me ciste v pc (programy) píse klávecnice dobre. jen kdyz potrebuju neco na internetu (e-mail, fb, zadat do vyhledavace), tak mi nejde e,s,c,r,z s hackem a u s krouzkem... má to uplne jiny funkce:
e - nic, s - a, c - enter, r - Y, z - ~, u - o.
To mám taky zavirovanej pc???