Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můžu zapojit disk SATA III do desky Asus P5Q SE/R (SATA II)?

Dobrý den můžu zapojit disk s rozhraním SATA III to mojí desky http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=vsgzgisAA0SC pIOq ??? pojede v ní bez problémů ?? nenašel jsem bohužel na stránkách výrobce mojí desky jestli Podporuje SATA III ale nejspíš ne tak se ptám je to zpětně kompatibilní se SATA II ?? Jedná se o tento disk HD Seagate Barracuda 7200.10, 250GB, 7200rpm, SATA 3G, 16MB

Změna předmětu, původně: SATA III (host)

Zlato:-*
reaguješ na příspěvěk starý jeden rok.

Připlácet? co to je za blbost ???

Tehdy byli sata III disky o něco dražší. Ironíí osudu však levnější než jsou teď :-)

a k tý rychlosti kdo ti vsugeroval že deska když má SATAII a disk taky že disk HDD ukládá a zapisuje touhle rychlostí?

O tom nic nepíšu. Náhodou mám poměrně slušnou představu o rychlostech HDD. Psal sem že je zbytečný kupovat sata III když to deska a klasický disk nevyužije.