Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uspání PC

Dobrý den. Potřebuji nastavit uspávání PC, který by měl fungovat po ukázání myší na ikonu úsporného režimu. Kde a jak se to nastavuje? Děkuji a omlouvám se, ale marně jsem hledal odpověď na tento problém. Karel. OS Win XP Home.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ne, zástupce nechci, to uspání mě nefunguje, přesněji řečeno nemám na něj nabítku. Před tím to fungovalo takhle - Klik myší na START, klik na VYPNOUT POČÍTAČ, ukázat šipkou myši na ÚSPORNÝ REŽIM, a tam se ukázala nabídka uspání PC. Klávesou SHFT+klik myší se PC uspal. Teť tam mám jen ten úsporný režim. Nejspíš je to někde v nastavení PC ale nevím kde. Karel