Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike - stále pri načítavaní hry mrzne

Vedel by niekto poradiť, kde je v tomto problém? Hru mi ostane visieť v tomto bode:
[bezejmna5fs.jpg]
Grafiku mám na doske (ASRock) 32 MB zdielaná, 480 MB RAM, WinXP, 1,0 GHz, Otvorené v okne pri rozlíšení 800x600 (1024x768 zlyhalo tiež) a nastavenie detailov je OpenGL, nie Software ani tá tretia možnosť. V prípade potreby doplním informácie.

1. To ako?
2. Žiadne ovladače nemám. Alebo o nich neviem.
3. Ovladače dosky mám z CD a doska je stará tak rok a pol asi. Tá hra je staršia.
4. Neviem, čo na pretaktovaní všetci vidia a nepotrebujem poslať môjho miláčika do ho*ien.:-D, takže nie.

Skúsim dať Software miesto OpenGL.

:-D Tak jsme se dozvedeli, jaka je uvodni (informativni) stranka tveho DX. Jiste jsi zkousel i ostatni zalozky a na kazde jsi provedl kompletni test. Probehl-li (jeden kazdy) hladce, vypovida to jen o kompatibilite DX se stavajicimi ovladaci GK, ne tak o jejich kompatibilite s aplikacnim SW (hrami). Porad mi tu chybi (nebo jsi spion a tutlas to?) informace o HW - jsem presvedceny, ze nove drivery by to "zmakly", nicmene na (dopln si sam) stroji bych premyslel i o HW kompatibilite...

:-D Jiste, ale AsRock je velmi mlhavy pojem - grafika bude nejspis neco od VIA, co? V posledni dobe delaji AsRocky i nVidia sdilene chipsety - nebude to teda ono? Myslim, ze pokud dokazes zadat dotaz do poradny, tak si umis i zjistit konkretni HW konfiguraci tveho PC - bez toho se nehnem z mista...

Integrovana a este aj Sis a na tom chces hrat ::)

Ale skus najst na internete ovladace grafickej karty (podla toho aka je to konkretne grafika, predpokladam ze to je integrovana na doske tak ides na www.asrock.com a kliknes si tam na download alebo co, najdes si svoj typ dosky a stiahnes si aktualne graficke ovladace).

Ak to nepomoze tak si kup nejaku grafiku s podporu DX9.