Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje zvuk na notebook (problém PCI DEVICE)

Notebook značka MSI

OS WINDOWS XP HOME

Nefunguje zvuk na tomto notebooku, instalační cd k notebooku mám, po instalaci zvuk. driveru z cd zvuk stále nefunguje. Když dám správce zařízení, pořád mi to hlásí PCI DEVICE a vykřičník, prošel jsem už různé diskuze, ale problém stále nevyřešen proto se obracím na vás děkuji za každou radu.

Projel jsem notebook programem UNKNOWN DEVICE....Nahlásilo mi to:

PC DEVICE (UKNOWN DEVICE)

CHIP: Intel 82801H (ICH8 Family) HD audio controller

Co takto sa naučiť čítať poriadne. Po jednoduchom zadaní do istého vyhladávača sa zrazu ukazuje že MS-163623 = MSI EX600 MS-16362.

Milej zlatej, nebud lenivý, otoč svoj notebook alebo koho je a prečítaj si štítky láskavo.

Na zadanie EX600 web výrobcu ponúkne všetko potrebné ...