Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde spustit CD

Ahoj,dnes jsem zjistil,že po vložení CD se nespustí.Zkrátka to nic nedělá.V Totalu je vidět obsah,taky nejde spustit.Jde to jen když se poklepe přímo na mechaniku v počítači.Mám w7.Je nastaveno-zeptat se.Děkuji.

Pustí se to jen klikem na Počítač/jednotka dv-rw.Pravým.

co to jsou za cd: hudební / datová (instalační) / s filmem?
tím spuštěním myslíš že se ti objeví nabídka: 588402.jpg ?

na pravý myš se objeví menu, kde je: otevřít / prozkoumat / hledat..., ale já tam "spustit" nemám, nejspíš díky zákazu funkce autorun, který vždy a zásadně používám. ten se dá v registrech (bohužel) nastavit několika proměnnými: NoDriveTypeAutoRun, NoDriveAutoRun, AutoRunAlwaysDisable, HonorAutorunSetting.
něco z toho možná automaticky nastavuje nějaká novější záplata po informacích o miliónech zavirovaných windows přes dementní autorun.

jinak odkaz na soft, který povolí nebezpečný autorun. (a sám se chová jako adware, protože změní homepage nějakého stupidního prohlížeče)