Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omezene pripojeni (znicehonic)

Zdravim, rano sel, ted nejde, mezitim byl PC vypnuty. Windows XP proffesional. Je pripojeny na router (druhy PC pripojeny na router internet funguje), zmena slotu v routeru nepomuze. Sitovka normalne sviti (ozkouseno i na druhe sitovce) kdyz kabel pripojim, kdyz odpojim napise se kabel odpojen, kdyz pripojim napise se omezene nebo zadne pripojeni.

Kdyz na sitovku dam stav-podpora-podrobnosti tak v tabulce je napsane je IP adresa je 0.0.0.0 a DNS adresa je 10.00.138.
Kdyz dam stav-podpora-opravit tak vyskoci tabulka ze "nejde opravit protoze nelze dokoncit operaci: obnovovani IP adresy".
Nevim jestli pomuze ale stav-obecne tak ty pakety download a upload ci jak sou 0.
IP je nastavena na automaticky zjistit IP (tak byla vzdycky).

Snad je to vse co sem mohl rict prosim poradte co s tim muze byt. Diky.

Stala se zvlastni vec, pres noc byl PC vypnuty a najednou jde internet, zajimave ze to zase pise odpojeno, ale internet bezi. Aktualni vypis:

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : carodka

Primární přípona DNS. . . . . . . :

Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : neznámý

Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne

WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet VIA_vadna:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno

Popis . . . . . . . . . . . . . . : VIA Compatible Fast Ethernet Adapter

Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-0C-76-8D-83-6E

Adaptér sítě Ethernet LAN:

Přípona DNS podle připojení . . . :

Popis . . . . . . . . . . . . . . : D-Link DGE-528T Gigabit Ethernet Adapter #3

Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 1C-AF-F7-F2-EB-17

Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano

Automatická konfigurace povolena : Ano

Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 10.0.0.2

Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0

Výchozí brána . . . . . . . . . . : 10.0.0.138

Server DHCP . . . . . . . . . . . : 10.0.0.138

Servery DNS . . . . . . . . . . . : 10.0.0.138

Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 12. prosince 2010 12:10:24

Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 15. prosince 2010 12:10:24

předpokládám že router je tvůj nebo sousedův, a že tam není nastaveno omezení na vybrané mac adresy.
místo dynamické adrese na tom divném pc si to nastav ručně:

Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 10.0.0.234
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 10.0.0.138
Servery DNS . . . . . . . . . . . : 10.0.0.138, 8.8.8.8

správci routeru sděl že tam máš jednu ruční adresu, protože máš s dhcp problém.