

Dokedy je skúšobná verzia poradna.net?
Chcel by som sa spýtať, keďže je toto skúšobná verzia, kedy už bude pevná verzia?
Chcel by som sa spýtať, keďže je toto skúšobná verzia, kedy už bude pevná verzia?
[mod]Zmazane.
Kto ti dal pravo pisat v mene autorov, ak nie si autor ?! (MM..)[/mod]
jj, MM.. tu vladne pevnou rukou.
Nepísal som v mene autorov. To si iba zle pochopil.
BTW jsem zvědav, za jak dlouho budu opět smazán...
a) V čem vás beta omezuje?
b) Už to určitě nebude dlouho trvat - jistě ne tak dlouho jako např. <noflame> u Gmailu či MS Antispywaru </noflame>. :)
. . . Chytrolín to je ten "odborník" na mechaniky LG zo zive ??

uz to dlho nepotrva.
Nechcel som tým nikoho nahnevať a ani nič také. Len ma zaujímalo do kedy toto bude beta verzia a aké zmeny budú poprípade v pevnej verzií poradni.net
V pevné verzi bude ještě tlačítko, to když zmáčkneš, do deseti minut přiletí vrtulníkem servisman a za 50 000 SK ti na PC opraví, co budeš chtít, případně jej rovnou celý vymění.
Vsimnes si napr. nove logo, niektore zmeny (tykajuce sa servera) si nevsimnes, mozno sa nejaka zmena urobi s kategoriou pokec, urcite aj kopa dalsich veci o ktorych neviem
, priebezne sa opravuju najdene nedostatky.
Beta je plne funkcna takze nevidim dovod na stres.
"Vsimnes si napr. nove logo"
Tim chces rici, ze finalni poradna musi mit nove logo, takze to soucasne i presto, ze dostalo v prvnim kole docela dost hlasu, nema sanci ???
Doufam, ze nemate nove logo uz vybrane a ze ta naketa neni jen pro srandu kralikum.![]:)](https://static.poradna.net/images/smiley/evilsmile.gif)


Ja myslim ze vyhra ine logo, ptz. som videl vsetky navrhy
, ale samozrejme treba si pockat na vysledok hlasovania, ale ak vyhra terajsie logo tak to "vsimnes si nove logo" zrejme nebude pravda 
Každopádně to bude i tak nové logo. Jen k nerozeznání od starého.
Rce/Remca, přeji Vám všechno nejlepší k narozeninám, štěstí, zdraví, lásku, sex a Martu!
edit// bug: nejdou vkládat do sebe tagy B a I
To nie je bug
Pouzi vyhladavanie 
Narozky ještě ne (ty vede přepečlivě v evidenci host
), ale svátek 3.4
Stejně díky, jsi jediný ze všech, co se zde tváří za kamarády
, kdo si vzpomněl...
// uprava: do nich !!, jmenuješ se Richard... jsem popřemejšlel nad tim Rce
Chochorochocho, sokoliku! Vedet (spis pamatovat si), jsem prvni na seznamu gratulantu! Jsem proklety a znamy "nepamatovakem" na jmena, takze dodatecne prijmi me prani vseho nejlepsiho. Zij dlouho a blaze (slovy Mr. Spocka
)...
Díky
. Jako fandovi Star Treku jsou mi slova Spocka - ostatně všech Vulkánců - obzvlášť milá 
Richarde, připíjím na tebe
nebo raději 
ať všechno funguje jak má!
Přiťukávám si s tebou:

Malou jsme před chvílí po velkých bojích uspali, tak myslím že na oslavence si připít jedním
můžu 
Jj. Hlavně neříkej před ženou, jak je děťátko hodné a dobře v noci spí...
Já tak neprozřetelně učinil. Pronesl jsem: "My máme tak milé dítě, celou noc hezky spí...". Dál už jsem se nedostal. Žena se nadechla na celou kapitolu a spustila: "Cóóóže?!! Já celou noc nezamhouřila voka, ty'si chrápal, div sis hubu neroztrh'! Atd atd atd..." 
Jo jo, je to všude stejné. Já mám špunta už dvouletého, tak je to lepší. Ale taky jsem si tolikrát úplně stejně naběhl!!