Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr netbooku

Ahoj .. prosím o radu ohledně nějakého netbooku v ceně tak okolo 7000,- Na značce nějak zvlášť nezáleží, hlavně aby chvíli vydržel. Už chvíly pátrám po netu a přijde mi, že jsou všechny na jedno brdo (Intel Atom, 1gb ram, 160GB hdd...). Moblní procesory nezmám ale osobně jsem intelák. Ovšem nebránil bych se AMD v případě, že mě přesvědčíte, že je to "lepší" ...
Určení je především internet a hudba ... Systém bych tam měl raději XP - domnívám se, že je méně náročný než W7, což je pro tak slabý HW podle mě velká výhoda (?), ale o tom se raději od vás nechám poučit.
Díky za jakoukoliv radu a především zkušenost...

Ak mám jedny peníze a de facto všetky sú stejné, kúpim ten čo sa "páči", či už vzhladom, nejakým detailom, farbou, povrchom. Je to predsa jednorazovka, podobne ako mobil, na 2 roky maximálne, tak co chceš riešiť viac. Kto sa stará aký procesor je v mobile ....