Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation2 - jak pustit film z flashdisku?

Ahoj vím ,že to jsem asi nepatří ale potřebuji radu mám PS2 a chci přes flashdisk spustit si film ale vůbec nevím jak na to dam flashdisk do USB na PS2 a nikde se mi nezobrazí dotaz jestli to chci spustit nebo tak..

Děkuji za odpovědi

Změna předmětu, původně: Playstation2 (host)

obávám se, že toto by zprovoznil jen profesionál který by měl na cd nejdříve program k tomuto napsaný a musel by načist nejdřív to a potom z flašky načíst film... jednodušší bude z flashky nahrat film do PC zkonvertovat a vypalit na DVD v DVD formatu

tvá úvaha se dobře čte, ale jinak je zcela mimo mísu.

Našel jsi ve specifikacích k tom zařízení, že umí přehrávat video z USB? Ne? Tak co vyšetřuješ? ]:)

"normálně" jde jen to, co vývojáři daného zařízení do něj naprogramovali. PS2 je už poněkud vyšeptalé zařízení, staré přes 10 let, takže čekat, že bude umět to, co umí dnešní zařízení je opravdu naivní.

P.S.: pokud někdo napíše SW (např. na CD), tak to samozřejmě jít může, viz eugene_plotnikov